Rehau Euro Design 70

Bireysel ve Kurumsal satın almalarda en çok kullanılan Rehau Euro Design 70 profil, Uf= 1,3 W/m²K ısı yalıtım performans değeri ve Rw,P= 45 dB'ye kadar akustik yalıtım performansı ile sınıfının önde gelen ürünlerinden biridir. Rehau Pvc sistemlerine özel HDF (High Definition Finishing) leke tutmayan ve kolay temizlenebilen profil yapısı ile Rehau Euro Design 70 pvc pencere ve kapı sistemlerimiz, yüksek güvenlikli uygulamalarda da kullanılabilmektedir.

Isıcam Konfor, Isıcam Sinerji ve Üçlü Isıcam sistemleri ile ve Volkswagen sürme modelleri ile yüksek kalitede uygulama seçenekleri ile kullanılabilmektedir. Alman Roto Aksesuar sistemleri ile tam otomatik Alman teknolojisi Sistemler ile pvc pencere haline gelen ürünlerimiz. Rehau standartları ile sevk ve uygulaması yapılarak sunulmaktadır.

Rehau Euro Design 70 ürünlerimiz ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Rehau VW Sürme

Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Rehau VW Sürme sistemlerimiz ile pvc pencere ve kapılarda sürme konforunu yüksek yalıtım ve kusursuz uygulama kalitemiz ile sunmaktayız. Rehau VW sürme ürünlerimiz çeşitli ebat ve modellemelerde tam yalıtımlı ve a sınıfı emniyetli şekilde sağlanmaktadır.

Rehau Synego 80 ve Rehau Euro Design 70 seri profilleri ile üretim ve uygulama sağlanabilen VW çek-aç sürme sistemlerimizde, farklı kombinlerde bir çok güvenlik, akustik ve termal yalıtım niteliklerine sahip ısıcam sistemleri kullanılabilmektedir. 10 yıl Çalışma Garantili Alman Roto Patio aksesuar sistemleri ile üretimi yapılarak uygulanan ürünlerimizde aksesuar sistemleri dünya standartlarında ve orjinal Rehau ürünleri ile tam uyumludur.

Rehau VW Sürme ürünlerimiz ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Rehau Synego


Rehau Geneo


Rehau Kıs Bahçesi